Titles you rated
SilmidoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0