Titles you rated
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 2.5