Titles you rated
The Black SwindlerRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0- Stand up!!Rated ★ 5.0
- Fairy CommiRated ★ 1.5
PianoRated ★ 1.5
Fashion 70'sRated ★ 1.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
- HERORated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0