Titles you rated
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0