Series
Ratings
74
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5