Series
Ratings
23
Hikaru no GoRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- GintamaRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 1.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Yuri!!! on IceRated ★ 0.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 1.5