Series
Ratings
51
LIFERated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- Can't LoseRated ★ 3.5
MidasRated ★ 3.0
Definitely NeighborsRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 4.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5