Movies
Ratings
40
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0