Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
Jay KellyRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
GraceRated ★ 3.5
A Useful GhostRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MastermindRated ★ 3.0
The Love That RemainsRated ★ 2.5