Movies
Ratings
398
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 3.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0