Movies
Ratings
19
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Tom at the FarmRated ★ 3.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mystery TrainRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0