Titles you rated
The WhirlwindRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 1.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0