Movies
Ratings
152
TenetRated ★ 2.5
Water LiliesRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
DisobedienceRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0