Movies
Ratings
58
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0