Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 3.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 4.0
블리치Rated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 2.0
- 블리치Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0