Movies
Ratings
306
The AttorneyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
The OneRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0