Series
Ratings
28
JumongRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5