Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Soundtrack to a Coup d'ÉtatRated ★ 4.0
Eric Satie: ReloadedRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
The Voices of the SilencedRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5