Series
Ratings
17- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 2.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0