Series
Ratings
26
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
- GokusenRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0