Movies
Ratings
533
The World of LoveRated ★ 4.0- The Simpsons - The Couch GagRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
StokerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 3.5- Young Gil s AnglesRated ★ 3.0
Une Chambre en VilleRated ★ 3.0
The Statue of LibertyRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5