Series
Ratings
16
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0