Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
I WishRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Pauline at the BeachRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5- Hide and SeekRated ★ 2.0
The Gleaners & IRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0