Series
Ratings
23
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Dash & LilyRated ★ 2.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5