Titles you rated
WaywardRated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 5.0