Titles you rated
The Solitary GourmetRated ★ 4.5
ElioRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 2.5
Angels in the InfieldRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
PadakRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 1.0