Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 4.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.0
Handa-kunRated ★ 2.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 2.0
Seitokai YakuindomoRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 2.0- WATAMOTERated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 2.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 3.5
Lucky StarRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: JackRated ★ 1.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 2.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.0