Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5