Movies
Ratings
175
CarolRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
RoomRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0