Titles you rated
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The King of ComedyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 0.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
VenomRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5