Titles you rated
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
First CowRated ★ 4.0
Touch of EvilRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Wild StrawberriesRated ★ 4.0
The Third ManRated ★ 4.0
Soundtrack to a Coup d'ÉtatRated ★ 4.5
Child of DustRated ★ 3.5
My Memory-WallsRated ★ 3.5
Us, Our Pets and the WarRated ★ 3.0- K-NumberRated ★ 4.0
I, You, He, SheRated ★ 3.5
Wendy And LucyRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0