Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5