Movies
Ratings
13
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0