Titles you rated
Killing EveRated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 1.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0