Titles you rated
HerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.0
The FrightenersRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 0.5