Titles you rated
DeadpoolRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5- SeabiscuitRated ★ 3.5