Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5