Movies
Ratings
727
Falling for ChristmasRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.5
BeckettRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
They ReachRated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 1.5