Series
Ratings
171
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0