Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
First SummerRated ★ 4.0- The Teacher Who Lived BeforeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Black Box DiariesRated ★ 4.5- FullstopRated ★ 4.0
- InhaleRated ★ 4.0
Bloody MessRated ★ 3.5
Jane Austen's Period DramaRated ★ 5.0
We Believe YouRated ★ 4.5
Are You a ManRated ★ 3.5
Banned TogetherRated ★ 5.0
CouncilwomanRated ★ 4.0
MariaRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Lucky, ApartmentRated ★ 3.5- Bluefield from the SouthRated ★ 3.5
She and Her Good VibrationsRated ★ 4.0
Three Screaming VaginasRated ★ 4.0