Titles you rated
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Handsome SuitRated ★ 2.5
MicrocosmosRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5