Titles you rated
LolitaRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Help! I'm A FishRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Say 'I Love You'Rated ★ 0.5
My Rainy DaysRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5