Movies
Ratings
598
GattacaRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 1.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 0.5
PassengersRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 1.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.0
CocoRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0