Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.5