Movies
Ratings
234- DemolitionRated ★ 4.5
- The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
- A Single ManRated ★ 4.0
- Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
- Side by SideRated ★ 4.5
- Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
- Layer CakeRated ★ 4.0
- TrollsRated ★ 4.0
- John CarterRated ★ 2.5
- The MechanicRated ★ 3.0
- SilenceRated ★ 4.0
- NoahRated ★ 4.0
- Another FamilyRated ★ 4.5
- Sex Is ZeroRated ★ 4.0
- Top GunRated ★ 4.5
- GiftedRated ★ 4.0
- HowlingRated ★ 4.0
- A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
- PushRated ★ 3.0
- AmadeusRated ★ 4.5