Titles you rated
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 4.0
Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅲ OVARated ★ 4.0
NemesisRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.5- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Interspecies ReviewersRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
A Meal Makes Her Forget Special 2Rated ★ 3.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.5
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0