Movies
Ratings
344
InterstellarRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 1.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 1.5
Alien³Rated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0