Movies
Ratings
203
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0- TarotRated ★ 0.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0