Titles you rated
RashomonRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Yourself and YoursRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
The Continuing LandRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The Dead Don t DieRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
MimangRated ★ 4.0
Zero for ConductRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
DaydreamingRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0- SLOWLYRated ★ 3.0
- Colorless, OdorlessRated ★ 3.5