Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0